Прості способи, які відкриють секрет, як малювати квітку троянди

Мистецтво прагне зробити нас усіх краще. А тому багато художників, помічаючи красу навколишнього світу, намагаються зупинити момент і перенести його на папір. Так народжується квітковий мотив, де царює гармонія прекрасного. Ось і ми з вами сьогодні поговоримо про те, як малювати троянду. Освоїти це майстерність корисно буде і для дорослих, і для дітей. Адже тоді ми зможемо своїми руками приготувати оригінальний подарунок, прикрасити свою кімнату орнаментом, та й взагалі, малювання троянди, як стверджують психологи, — це відмінний спосіб зробити нудні наради більш цікавими, особливо, якщо це робити в своєму блокноті, непомітно для оточуючих). Останнє твердження, звичайно, жарт, але і в ній є крапля істини. А тому, з огляду на те, що малювання — справа корисна і задовольняє одну з найважливіших потреб людини, а саме, реалізовує творчий потенціал кожної людини, незалежно від того, скільки йому років, варто дізнатися, як намалювати красиву троянду. Але спочатку трохи про сам квітці. Які бувають троянди Все, навіть маленька дитина знає, що цей квітка може мати абсолютно різні кольори і відтінки. Від найніжніших білих, до неймовірно темних, майже чорних. Але це не єдина відмінність в цьому величезному сімействі. Перед тим, як почати урок малювання, варто сказати, що є різні типи, наприклад, прості, махрові і напівмахрові. А звідси і різну кількість пелюсток в бутоні. Є й різноманітні сорти: • мініатюрні, плетисті, крупноцветковие, бордюрні, паркові і т.д. І, якщо дивитися різні фотографії з цим розкішними квітами, то стане помітно, що більшість з цих сортів відрізняються формою бутона: бокаловидний, кулястий, чашоподібний і т.д. І, якщо дивитися різні фотографії з цим розкішними квітами, то стане помітно, що більшість з цих сортів відрізняються формою бутона: бокаловидний, кулястий, чашоподібний і т.д. Можна намалювати троянду і не знаючи всіх цих подробиць, але тоді малюнок не буде реалістичний, не вийде зображення, схоже на натуральне рослина. Що ще потрібно знати, перш, ніж перейти до покрокової інструкції? Виявляється, існують сорти, що пофарбовані в 2, 3 і більше кольорів. Проста техніка зображення квітки Як намалювати троянду поетапно? Давайте спочатку спробуємо зобразити троянди олівцем. При цьому подивимося, як це можна правильно і легко зробити навіть, для початківців, навіть для малюків, яким років 5. А потім спробуємо прикрасити картинки. Для того, щоб зрозуміти, як намалювати троянду олівцем поетапно, розділимо роботу на невеликі кроки. Так ми просто і без проблем подолаємо шлях освоєння цієї методики. Крок 1. Підготовка Приготуємо все, що допоможе нам малювати і розфарбувати троянду: папір, олівці, ластик. Що ще може знадобитися для виконання зображення олівцем? Фото. Варто вибрати відповідні чіткі фотографії, але можна взяти і намальовані роботи на нашому сайті (див. Нижче).

Крок 2. розпустити куляста плетистая троянда Вчимося малювати троянду, яка повністю розкрилася і має круглу, невелику форму бутона. Для цього малюємо коло. У заготівлі робимо ще кілька кіл меншого розміру. Їх ми швидко робимо, не біда, якщо вони виходять нерівними. Найменший коло — це внутрішні пелюстки квітки. Їх зазвичай не більше 5. вони згорнуті і виглядають невеликим келишком. Виконана простим олівцем заготівля троянди вже починає нагадувати нашу остаточну мету. Тому продовжуємо робити в тому ж стилі і інші кола. Кожна пелюстка красиво прорисовуємо. І отримуємо дуже схожу на нашу рослина заготовку. Шаг.3. бокаловидний бутон Як намалювати троянду олівцем, яка має бокаловидний бутон? Представляємо форму келиха і переносимо її на папір. Всередині неї робимо ще один «келишок». Це — внутрішні пелюстки троянди, що зібрані разом. І їх теж не більше 5. Оформляємо крайні пелюстки. Як можна намалювати їх? Як ті, що злегка з боків приховують келих в своїх складках, немов плаття Попелюшки, яку вона одягла на свій бал. Бокаловидная троянда олівцем виконана поетапно, всього в 3 дії, виглядає дуже правдоподібно. Шаг.4. Чашоподібний крупноцветковой бутон Вчимося, як намалювати бутон троянди чашоподібної форми. Для цього робимо неповний коло, де одна сторона — пряма лінія.

Як намалювати троянду далі? Найкраще почати з нижніх лепесточков. Вони розташовуються якраз на прямій лінії. Їх нам видно всього 5: три з них в самому низу, решта з боків. Піднімаємося вище і малюємо наступний «поверх». Ця квітка трохи «растрепиш», і його внутрішні пелюстки мало нагадують ті, що розташовуються в певному порядку. І все ж, він є. Як навчитися малювати їх? Так, немов вони обертають сердцевінку. Крок. 5. Прикрашення Спочатку стираємо всі допоміжні лінії. Дивимося, що у нас вийшло: А ось так виглядає малюнок не фрагментально: Изображаем стебла і листочки. «Опускаємо» троянди у вазу. Вийшов непоганий букет.

Починаємо розфарбовувати. Наводимо кожну деталь своїм кольором. Коли нам років 5, досить просто заповнити білий простір наміченим кольором. Але це замало, якщо нам набагато більше років. Ми в змозі зробити невелику тінь на пелюстках. Або ж, згадати, що окантовка може бути іншого кольору. Ось і все, картина готова. Не мине й рік тренувань, як ми з вами зможемо похвалитися своєю майстерністю, який не поступатиметься навіть самому Яну Брейгелю. А нижче ще кілька варіантів малювання троянди:

і складніше: * Автор: Ольга К., спеціально для http://mirpozitiva.ru/ , Активне посилання на джерело обов’язкове